MEDALE DLA GRUKO

1 kwietnia w Hali Widowiskowo Sportowej w Kobierzycach koło Wrocławia odbył się VII Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin 'Kobierzyce Cup 2017. Organizatorem Turnieju był Klub Kyokushin Karate im. Masutatsu Oyama we Wrocławiu. To największy europejski turniej dla dzieci odbywający się w formule full contact. Na turniej Kobierzyce Cup 2017 zapisanych było ponad 650 zawodników (56 klubów z 6 krajów) i został rozegrany na 5 matach. Klub karate GRUKO reprezentowali:

1. Brylak Aleksandra
2. Wójciak Kamila
3. Wróbel Jakub
4. Wróbel Barłomiej

Karatecy Klubu GRUKO spisali się rewelacyjnie !!! Ola i Bartek tym razem ulegli swoim przeciwnikom, natomiast Kamila i Jakub po stoczeniu kilku ciężkich walk ostatecznie wywalczyli miejsca na podium.

Wójciak Kamila zajęła II miejsce w swojej kategorii

Wróbel Jakub zajął III miejsce w swojej kategorii

Składamy serdeczne podziękowania dla rodziców naszych zawodników za okazana pomoc.

Wyjazd w ramach projektu „Mały Mistrz” wspieranego przez Powiat Wieruszowski

OSU ! Robert Gruszka, Rafał Kos

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.