Władysław Kącki Mistrzem Polski pracowników samorządowych w tenisie stołowym

W Hali Widowiskowo-Sportowej w Gorzowie Śląskim rozegrano XVIII Mistrzostwa Polski Radnych i Pracowników Samorządowych w Tenisie Stołowym.

Znakomity występ zanotował były radny Gminy Baranów Władysław Kącki (71 lat) ze Słupi pod Kępnem, który  w kategorii powyżej 70 lat zajął 1 miejsce. Turniej przeprowadzono w siedmiu kategoriach oraz w kategorii VIP.

Puchary, nagrody, statuetki, medale i dyplomy wręczali: Burmistrz Gorzowa Śląskiego – Artur Tomala i V-ce Prezes Opolskiego Związku Tenisa Stołowego – Zdzisław Kleszcz.  Puchary i nagrody zostały ufundowane przez Urząd Marszałkowski woj. opolskiego, Starostwo Powiatowe w Oleśnie. Statuetki ufundował Urząd Miejski w Gorzowie Śląskim, medale i dyplomy Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury.

Mistrzostwa przebiegały w znakomitej sportowej atmosferze. Uczestnicy w miłych słowach dziękowali za zaproszenie i wzorową organizację turnieju. W imieniu organizatorów kierownik turnieju Edmund Olszowy serdecznie podziękował wszystkim uczestnikom za  udział w Mistrzostwach Polski i zaprosił na następne w 2018 roku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Baranów, Z kraju. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.