„Czarna Damka” w Drużbicach

W dniu 08 kwietnia 2018 roku Drużbice pow. bełchatowski gościły warcabistów, którzy rozegrali Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Województwa Łódzkiego w warcabach klasycznych 64-polowych.

Udział wzięło 65 zawodników oraz 44 zawodniczki z kilkunastu klubów, wśród nich 8 warcabistów z LKS „CZARNA DAMKA” Lututów z siedzibą w Gminnym Ośrodku Kultury w Lututowie.

Rozegrano 9 rund z czasem 10 min na zawodnika w każdej partii.

W grupie „open” mężczyzn pierwsze miejsce zajął Edward Perdek przed Janem Osiołkowskim, a VI był Grzegorz Siwik.

II miejsce – Jan Osiołkowski 15 pkt.

W punktacji drużynowej nasi warcabiści w składzie: Edward Perdek, Jan Osiołkowski oraz Grzegorz Siwik zajęła III pozycję

Wyjazd naszych zawodników doszedł do skutku dzięki pomocy finansowej Samorządu Gminy w Lututowie

Ze sportowym pozdrowieniem
Zarząd Klubu

Ten wpis został opublikowany w kategorii Lututów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.