Utrudnienia w ruchu drogowym

W niedzielę 15 kwietnia 2018 r. w godzinach 8.00 – 12.00 na Rynku w Wieruszowie obowiązuje zakaz zatrzymywania i postoju jakichkolwiek pojazdów. Wyłączone z użytkowania będą wszystkie miejsca parkingowe.

 

W czasie przejazdu kolarzy uczestniczących w XXXIII Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim „Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour 2018 ” przez miasto i gminę Wieruszów nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym w czasie przejazdu kolumny wyścigu. Na rundzie wstępnej IV etapu ulice: Rynek – Warszawska – Fabryczna, Marianów, Polesie, Kowalówka, Cieszęcin, Osiek Kolonia, Wyszanów, droga wojew. 450 – Lubczyna, Mirków, Podzamcze, ul. Kępińska, Rynek

ruch drogowy będzie chwilowo zatrzymany w czasie przejazdu kolumny wyścigu w godzinach 10.50 – 11.40.
na ulicy Rynek – I lotna premia na pierwszym przejeździe około godz. 11.20

Odcinek rundy wstępnej od Rynku, ul. Warszawską, Fabryczną, Marianów, Polesie do Kowalówki kolarze pokonywać będą dwukrotnie, po czym przez Osową kolumna wyścigu pojedzie do Galewic.

Zobacz program wyścigu

Organizatorzy zwracają się z prośbą o dostosowanie się do poleceń służb zabezpieczenia wyścigu, zachowanie szczególnej ostrożności w czasie przejazdu kolumny wyścigu i o zabezpieczenie zwierząt domowych przed wtargnięciem na jezdnie. Na trasach przejazdu kolarzy obowiązuje zakaz parkowania pojazdów. Przepraszamy za zaistniałe utrudnienia i zapraszamy na trasy wyścigów do oglądania zmagań polskich i zagranicznych kolarzy.

Komitet Organizacyjny Wyścigu

Ten wpis został opublikowany w kategorii Powiat: Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.