Spotkanie z Katarzyną Ryrych

Kto nie lubi czytać książek? Takim pytaniem Katarzyna Ryrych rozpoczęła spotkanie w Gminnym Centrum Kultury w Bolesławcu w ramach terenowych wizyt autorów wydawnictwa Literatura inicjatora akcji „Z książką na walizkach”. Krakowianka, kobieta wielu talentów, poetka, malarka, opowiadała o swoich książkach i zachęcała do zmiany priorytetów w sposobie spędzani czasu.

Pisarka co chwilę otwierała drzwi wyobraźni prowadzące do kolejnych losów młodych bohaterów uwikłanych w meandry historii. Na koniec oceniła ilustracje dowolnej jej książki przygotowane przez uczniów szkoły w Bolesławcu, a nagroda główna powędrowała do Aleksandry Heidt.

Finał akcji „Z książką na walizkach” już jutro na wieruszowskim
zamczysku o godzinie 11.00.

Zapraszamy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bolesławiec. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Spotkanie z Katarzyną Ryrych

1. tuziemiec pisze:

Panie radny Musiała mówią że dziękował pan burmistrzowi Prżybylowi za takie czyste miasto.Czy szanowny radny chodzi po mieście.Przejdź no sie pan po Wieruszowie i zobacz tą czystosc.A wogole to wy radni za co tak dziękujecie burmistrzowi.Przecież za to ma płacone i to jego praca i obowiązek.