Kolejne trzy punkty Prosny Wieruszów

W trzeciej kolejce spotkań mistrzowskich trzecie zwycięstwo odniosła wieruszowska Prosna. W niedzielne południe pokonała na wyjeździe LKS Krzyworzeka 3:1.

LKS Krzyworzeka  – Prosna Wieruszów 1:3  (0:2)

0:1 Panichew (23)
0:2 Jaroch (34)
0:3 Chyra (62)

Prosna: Żółtowski, Mularczyk (63 M. Hojeński), Poprawa,  Zawieja, Owczarski(83 Bizuga), Jaroch (79 M. Kaleta), Wróbel, Okoń, Panichev (76  Imperowicz), Koszycki, Chyra (81 Kulak).

Był to trzeci mecze w tym sezonie. Wszystkie rozegrane na wyjeździe. Drużyna prowadzona przez trenera Mariusza Marka po zwycięstwie w Krzyworzece ma na swoim koncie komplet punktów. Mimo trudnych warunków (upal) spotkanie stało na dobrym poziomie, szczególnie w wykonaniu naszych piłkarzy.

Do przerwy po golach Yehora Panicheva i Jakuba Jarocha prowadziliśmy 2:0. Obaj skutecznie wykorzystali sytuacje wypracowane przez kolegów. Szczególnie mógł podobać się gol otwierający wynik, kiedy piłka po strzale Yehora odbiła się od słupka i poprzeczki wpadła do bramki gospodarzy.

Po przerwie na 3:0 podwyższył strzałem z woleja Wojtek Chyra. Goście w końcówce zdobyli gola honorowego, ale był to raczej efekt błędu naszej obrony. W sumie jak najbardziej  zasłużone zwycięstwo. Kolejny mecz Prosna rozegra w niedziele 26 bm. o godz. 17.na boisku Gal Gazu w Galewicach gdzie z uwagi na budowę stadionu w Wieruszowie rozgrywać będzie mecze w roli gospodarza.

itpsport

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.