Wypadek drogowy w Słupi pod Kępnem

W dniu 8 sierpnia 2018 roku o godzinie 18.30 w miejscowości Słupia pod Kępnem skrzyżowanie ulic Radosna z ulicą Kwiatową doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Citroen oraz roweru.

Policjanci, który udali się na miejsce zdarzenia ustalili, że kierujący rowerem 5 letni chłopiec wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 24 letniej mieszkance gminy Baranów, która kierowała samochodem osobowym marki Citroen. W wyniku tego zdarzenia małoletni rowerzysta doznał ciężkich obrażeń ciał i został przewieziony do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Na miejscu zdarzenia policjanci Wydziału Kryminalnego wykonali oględziny pojazdów, zabezpieczyli ślady oraz przesłuchali świadków. Kierująca pojazdem 24 letnia kobieta była trzeźwa. Sprawę prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii SŁupia p.Kępnem. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.