Dwa medale dla Łukasza Dembeckiego

Łukasz Dembecki wraz ze swoim ojcem Andrzejem wystartowali w Finale Mistrzostw Polski FSR 2018 na zawodach które odbywały się w Konopiskach koło Częstochowy w dniach 31.08-02.09.2018 r. organizowanych przez Związek Sportowy Modelarstwa Wodnego w Polsce.

Wieruszowscy zawodnicy wrócili z dwoma medalami, w tym Łukasz po wspaniałym wyścigu w klasie E-3,5 zdobył złoty krążek wyprzedzając wrocławskiego zawodnika o ułamki sekundy. W tej samej klasie Andrzej Dembecki zajął VI miejsce po defekcie gaźnika. Na tym nie koniec bo w kategorii E-7,5 Łukasz też zdobył złoty krążek wygrywając dość znaczną przewagą nad pozostałymi zawodnikami. Były to bardzo udane Mistrzostwa Polski tym bardziej, że na tym akwenie w przyszłym roku będą odbywały się Mistrzostwa Europy. Mamy nadzieję, że finanse pozwolą nam na zakup nowych silników na przyszły sezon, aby wystartować w Mistrzostwach Europy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Z kraju. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.