Jakub Szczepaniak dwukrotnym medalistą Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików

W dniach 8 i 9 września 2018 r w Bełchatowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce. W zawodach tych wystartował zawodnik UMLKS START Wieruszów, Jakub Szczepaniak.

Jakub startował w biegach krótkich na dystansie 100 i 300 m. Jak się okazało z bardzo dobrym rezultatem. Na dystansie 100m wynikiem 11,85 wywalczył 3 miejsce natomiast na dystansie 300 m wynikiem 36,25 zdobył pierwsze miejsce.

Osiągnięte przez Jakuba wyniki te z ostatnich zawodów, jak i te w osiągnięte w całym sezonie dały mu miejsce w reprezentacji Województwa Łódzkiego. Będzie on reprezentował nasze województwo w Mistrzostwach Polski Młodzików na dystansie 300m. Mistrzostwa odbędą się w Bełchatowie w dniach 22 i 23 września 2018 r.
Trzymajmy kciuki za naszego zawodnika.

Zawodnicy UMLKS START Wieruszów trenują w ramach programów współfinansowanych przez Gminę Wieruszów i Powiat Wieruszowski.

Trener
Jarosław Urbaniak
Ten wpis został opublikowany w kategorii Z kraju. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.