W Prośnie odnaleziono ciało człowieka

18 września 2018 roku tuż przed godziną 18:00 oficer dyżurny wieruszowskiej komendy policji został powiadomiony, że na rzece Prosna w Łubnicach odnaleziono ciało człowieka. Na miejsce odnalezienia zwłok natychmiast udali się wieruszowscy policjanci.

Z wstępnych ustaleń wynika, że ciało w trudno dostępnym miejscu rzeki znajdowało się już dłuższy czas. Zwłoki odnaleziono w stanie znacznego rozkładu. Na polecenie prokuratora ciało denata lub denatki zabezpieczono do badań. Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieluniu prowadzą intensywne czynności, które mają na celu ustalenie przyczyny zgonu i tożsamości osoby.

Policjanci apelują!
Sprzyjająca pogoda, wysokie temperatury i słońce sprawiają, że więcej wolnego czasu spędzamy na działkach rekreacyjnych i w pobliżu zbiorników wodnych. To przede wszystkim tutaj liczy się pilna uwaga i przezorność. Wystarczy chwila nieuwagi by doszło do nieszczęścia. Należy również pamiętać o sprawowaniu właściwej opieki nad dziećmi w pobliżu zbiorników wodnych oraz o tym, że to na rodzicach ciąży szczególny obowiązek sprawowania opieki nad pociechami.

KPPWieruszów
Ten wpis został opublikowany w kategorii Łubnice. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.