Szanowni mieszkańcy Gminy Wieruszów

Szanowni mieszkańcy Gminy Wieruszów to już ostatnie chwile kampanii, chciałabym Wam podziękować za poświęcony czas, wspólne spotkania, rozmowy cenne uwagi i wszystkie tematy, które dotyczyły naszej Gminy.

 

 

To było bardzo ważne i cenne doświadczenie w moim życiu. Dziękuję moim kandydatom do Rady Miejskiej i kandydatom do Rady Powiatu, to wspaniali ludzie pełni pasji i chęci działania. Wielu z nich kandyduje po raz pierwszy, to otwarci ludzie z głowami pełnymi pomysłów i rozwiązań, osoby chętne do pracy na rzecz mieszkańców. Mogłam zawsze liczyć na ich pomoc i zaangażowanie i jestem przekonana, że głosując na nich na pewno się Państwo nie zawiedziecie. Popierają mój program a ja popieram ich pomysły i rozwiązania, które znajdują odzwierciedlanie w moim programie.

Wieruszowiacy przedstawiłam Wam ambitny a zarazem realny program dający szansę na zrównoważony rozwój dla naszej gminy. Program zawierający zadania, na których realizację mamy gwarancję rządu. To nie są mrzonki, Fundusz Budowy Dróg Lokalnych rusza od 1 stycznia 2019r. Dotacje na termomodernizacje budynków indywidualnych już trwają. Trwają programy Mieszkanie +, czy Program Budowy Otwartych Stref Aktywności i wiele innych. Czy wiedzieliście Państwo o tym? Inne gminy już korzystają. Czy w wieruszowskim magistracie „zespół specjalistów” stworzony przez obecnego Burmistrza o tym wie i czy podjął jakieś działania aby pozyskać środki ???

Proszę Państwa postawmy na rozwój naszej gminy, a tym samym, rozwój naszego miasta, naszych lokalnych przedsiębiorców, na szanse skorzystania z programów rządowych, które są kierowane bezpośrednio do samorządów, do indywidualnych mieszkańców. Inaczej zostaniemy z „ambitnym stadionem” Pana Burmistrza Przybyła, i ogromnym długiem. Proszę weźcie Państwo pod rozwagę dobro naszej Małej Ojczyzny.

Ja osobiści czas mijającej kampanii wyborczej uważam za wspaniałe doświadczenie, pomimo że wyczerpujące to dzięki Wam mieszkańcom codziennie miałam więcej siły, motywacji i odwagi aby walczyć o wspólną lepszą przyszłość dla nas wszystkich, mieszkańców Gminy Wieruszów.

Zwracam się z prośbą do Wszystkich Mieszkańców Gminy Wieruszów, idźcie kochani na WYBORY bo to ten czas, aby ocenić mijającą kadencję i dokonać wyboru.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie dziękując za wszelką życzliwość, miłe słowa i poparcie jakie spotkały mnie podczas tej kampanii wyborczej.

Życzę pięknej niedzieli
Agnieszka Krawczyk – Sodomska

 

 

 

 

 

 

 

 

Materiał https://www.facebook.com/508217979659919/photos/a.510562052758845/521631021651948/?type=3&theater

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Szanowni mieszkańcy Gminy Wieruszów

  1. Taki sobie pisze:

    Życzę powodzenia, program dobry i realny a osoba odpowiedzialna i godna by nas reprezentować a nie ośmieszać i co najważniejsze wolna od rodzinnych mediów, więc skończy się manipulacja a zacznie praca, której niestety w chwili obecnej w Wieruszowie potrzeba dużo.

  2. Wyborca pisze:

    Pani Agnieszko z Panią idzie do Wieruszowa Dobra Zmiana.Powodzenia.