Ogólnopolski sukces Technikum nr 1 w Kępnie

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym Selfie+ organizowanym w ramach programu Erasmus+. Konkurs trwał od maja do października 2018 roku w ramach zrealizowanego projektu „Jeden cel wspólna Europa”.

Celem konkursu jest wyróżnienie i promocja najciekawszych zdjęć prezentujących działania projektowe w ramach programu Erasmus+, programu POWER oraz programów Polsko Ukraińska Rada Wymiany Młodzieży i Polsko-Litewski Fundusz Wymiany Młodzieży. W tym roku konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach:
1. Twój projekt w jednym ujęciu”
2. Europejskie dziedzictwo kulturowe w moim projekcie.

Nasza szkoła zaprezentowała zdjęcie w kategorii ” twój projekt w jednym ujęciu” i zajęła I miejsce

Zdjęcia dodawane są na platformie selfie +, która służy prezentowaniu działań projektowych realizowanych przy wsparciu Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.
Poprzez dodanie zdjęć oraz opisów działań na platformie selfie+ realizatorzy projektów mogą pochwalić się swoimi dokonaniami, upowszechnić wyniki pracy nad projektem.

Konkurs Selfie + jest okazją dla beneficjentów programów realizowanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji do podzielenia się efektami ich pracy. To właśnie za pomocą zdjęć najłatwiej i najskuteczniej można przedstawić rezultaty swoich działań.

Ewa Kowalczyk – Mikołowska
Grzegorz Mikołowski

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kępno. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.