V Turniej Tenisa Stołowego

W sobotę 26.01.2019 r. w Domu Strażaka w Olszowie odbył się V Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Sołtysa Olszowy oraz Przewodniczącego RG LZS w Kępnie-kategoria OPEN.Turniej po raz kolejny cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

 

W dziewięciu kategoriach wiekowych udział wzięło prawie 60 zawodniczek i zawodników z różnych miejscowości.
Puchary, medale oraz dyplomy ufundowane przez Radę Gminną LZS w Kępnie oraz pana Marcina Wiśniewskiego (puchar za 1 miejsce w kategorii OPEN) wręczali sołtys Olszowy Grzegorz Berski, prezes OSP Roman Siudy oraz członek RG LZS w Kępnie Piotr Semba. Organizatorzy podziękowali uczestnikom za udział w turnieju i zaprosili za rok.
,,Bardzo się cieszę, że po raz kolejny nasz Turniej cieszył się tak dużym zainteresowaniem ale przede wszystkim cieszy fakt, że w pierwszej części Turnieju czołowe miejsca zajęli zawodniczki i zawodnicy z Olszowy.
Dziękuję wszystkim osobą zaangażowanym przy organizacji Turnieju, osobą pełniącym dyżury na sali podczas ferii oraz panu Andrzejowi Gojowi za zapewnienie ciepła na sali przez okres ferii.” – Grzegorz Berski

Kwalifikacja turniejowa:

Do 1️⃣3️⃣lat dziewcząt
1.Rozalia Froń (Olszowa)
2.Laura Hendrys (Olszowa)
3.Nadia Berska (Olszowa)

Do 1️⃣3️⃣ lat chłopców
1. Sebastian Marczak (Olszowa)
2. Bartłomiej Szóstak (Olszowa)
3. Artur Jeż (Hanulin)

Od 1️⃣4️⃣-1️⃣8️⃣ lat dziewcząt
1.Otylia Berska (Olszowa)
2.Oliwia Marczak (Olszowa)
3.Maja Droszcz (Olszowa)

Od 1️⃣4️⃣-1️⃣8️⃣ lat chłopców
1.Kamil Derdak (Biadaszki)
2.Hubert Czworowski (Olszowa)
3.Mikołaj Rybak (Mikorzyn)

Kobiety powyżej 1️⃣8️⃣ lat
1.Julia Rybczyńska(Olszowa)
2.Gabriela Marczak (Olszowa)
3.Karolina Tomaszewska (Olszowa)

Od 1️⃣8️⃣-4️⃣0️⃣ lat mężczyzn
1.Przemysław Klepacz (Opatów)
2.Szymon Skotnik (Siemianice)
3.Marcel Stanikowski (Siemianice)

Od 4️⃣1️⃣-5️⃣0️⃣ lat mężczyzn
1.Mieczysław Skotnik (Siemianice)
2.Tadeusz Derdak (Biadaszki)
3.Marek Pastusiak (Olszowa)

Powyżej 5️⃣0️⃣ lat mężczyzn
1.Jan Kasendra (Kępno)
2. Piotr Korczak (Baranów )
3.Andrzej Gogol (Mnichowice)

Kategoria OPEN
1.Paweł Gottfried (Łęka Opatowska)
2.Jakub Swerhun (Bolesławiec)
3.Paweł Skotnik (Siemianice)

Więcej na FB Sołectwo Olszowa

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.