Spotkanie w sprawie kalendarza imprez gminy Bralin

6 lutego br. w sali sesyjnej Urzędu Gminy Bralin odbyło się zorganizowane przez Referat Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji spotkanie w sprawie ustalenia rocznego kalendarza imprez oraz wydarzeń kulturalnych i sportowych na rok 2019. W spotkaniu udział wzięli : Wójt gminy Bralin Piotr Hołoś, Kierownik Referatu Oświaty Sławomir Bąk oraz licznie zebrani przedstawiciele poszczególnych organizacji i stowarzyszeń , księża, dyrektorzy placówek oświatowych, sołtysi oraz przedstawiciele Kół Gospodyń Wiejskich.

Oprócz wydarzeń cyklicznych takich jak Dożynki, Cross rowerowy im. Jana Lissowskiego czy Pożegnanie Lata, które odbywają się w naszej gminie rokrocznie, w kalendarzu pojawiły się nowe pomysły i propozycje. Podsumowując, można z całą pewnością stwierdzić, że rok 2019 w naszej gminie będzie wypełniony wydarzeniami kulturalnymi, rozrywkowymi oraz sportowo-rekreacyjnymi. Po ostatecznych uzgodnieniach kalendarz będzie dostępny do wglądu na BIP Bralin.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bralin. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.