Roześmiane wakacje!

W Domu Wczasów Dziecięcych TPD w Głazie trwa właśnie sezon wakacyjny. Aktualnie kończy się drugi z pięciu turnusów kolonii letnich organizowanych w czasie tegorocznych wakacji.

 

Wypoczywające w placówce dzieci, oprócz wspaniałej letniej scenerii uczestniczą w zajęciach programowych, przygotowanych przez personel placówki. Wyjazd do parku wodnego do Ostrzeszowa oraz Parku Jurajskiego w Krasiejowie to tylko namiastka dobrej zabawy. Realizacja programu zajęć profilaktyczno – terapeutycznych pt. „Kocham Cię Polsko„ została wzbogacana poprzez organizacje zajęć nauki jazdy konnej a także konkursów, zabaw i turniejów w ramach organizowanej „Olimpiady Kolonijnej”.

Wspaniała zabawa i dobry nastrój to oznaka dobrego samopoczucia, jakie można zaobserwować na twarzach dzieci. To co się działo w II turnusie można już niebawem zobaczyć na naszym profilu facebook.

W czasie wakacji w Domu Wczasów Dziecięcych TPD w Głazie będzie przebywało około 350 dzieci. Obecnie przygotowujemy się na przyjazd kolejnej grupy, w tym wolontariuszy obcojęzycznych z Meksyku, Korei, Hiszpanii, Niemiec, USA, Białorusi, oraz Azerbejdżanu dodaje dyrektor Mirosław Dębski.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Głaz. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.