„Lewicobus” w Sieradzu

W piątek 13 września 2019 r. , w pierwszym dniu trasy, „Lewicobus” z Liderami SLD, Wiosny i Razem przyjechał do Sieradza, stolicy okręgu wyborczego obejmującego nasz powiat.

Podczas konferencji prasowej zorganizowanej przy plaży nad Wartą, Adrian Zandberg mówił o klimacie i rolnictwie, Wanda Nowicka o ekologii i wsparciu działań młodzieży, a Robert Biedroń poproszony o komentarz dotyczący losowania numerów list wyborczych powiedział:

Jak Państwo zamkniecie oczy i zastanowicie się, jaki numer powinien przypaść Lewicy, kiedy Lewica dzisiaj w sondażach, to 3 siła polityczna, kiedy na Lewicy mamy 3 partie polityczne, tworzące tę szeroką koalicję społeczną i kiedy liderami tej Lewicy jest 3 tenorów, to co Państwu innego może przyjść do głowy?
My po prostu, w naturalny sposób jesteśmy 3 królami, razem z królowymi, które przyniosą zbawienie naszemu krajowi. I oczywistą oczywistością jest, cytując klasyka, że Lewica to numer 3!

W konferencji wzięła udział kandydatka z naszego powiatu, Iwona Kaźmierska-Małyska.

red.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sieradz. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „„Lewicobus” w Sieradzu

1. Oficer pisze:

Glosujmy na lewice albo na kalicje, by zdemisjonowac pisiorow. Pozdrawiam oficer sil powietrznych lat 40

2. Elo pisze:

Szkolnictwo dno, służba zdrowia dno, rozwój przedsiębiorców dno. Jedyna szansa żeby w tym komunistycznym kraju się coś zmieniło – KONFEDERACJA.

3. Myślący . pisze:

Lewica -do czego jest potrzebna i komu.Może SB i UBekom aby wróciły im wysokie emerytury ? Analizując obecną sytuację z punktu widzenia kraju ale nawet powiatu .Bardzo niskie bezrobocie wręcz rekordowe ,wzrost zamówień w przemyśle i usługach ,deficyt pomimo wydatków socjalnych najniższy od lat.Wysoki poziom bezpieczeństwa ( porównując z terrorem na zachodzie) .Reszta to bajki o tzw zagrożeniu demokracji .Poza bajkami obecna opozycja nie ma argumentów .