„Mała książka – wielki człowiek”

Kampania „Mała książka – wielki człowiek” już po raz drugi w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej im. W. Reymonta w Wieruszowie.

 

 

 

 

Biblioteka to instytucja kultury, w której życie może włączyć się dziecko niezależnie od wieku. Uczy się samodzielności, podejmuje pierwsze własne „czytelnicze” wybory, rozwija myślenie oraz kształtuje na całe życie nawyk czytania i pogłębiania wiedzy.
Miejsko – Gminna Biblioteka w Wieruszowie również w tym roku wzięła udział w projekcie MAŁA KSIAŻKA – WIELKI CZŁOWIEK. Zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat po odbiór wyprawek czytelniczych do Oddziału dla Dzieci w budynku głównym oraz do naszych Filii: w Wyszanowie, Pieczyskach, Filii nr 1 (Podzamcze) i Filii nr 3. Wyprawkę czytelniczą otrzyma dziecko, które spełnia kryterium wiekowe, odwiedzi jedną z bibliotek biorących udział w projekcie i wypożyczy przynajmniej jedna książkę z księgozbioru dziecięcego. Mały czytelnik otrzyma wtedy wyjątkową książeczkę
w prezencie oraz Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek. W pakiecie startowym znajdziecie też Państwo broszurkę „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki”.
Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w tej akcji – MGBP w Wieruszowie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.