Milczące banery wyborcze! Mail do Redakcji.

Po co nam te banery i plakaty? Takiego zatrzęsienia banerów i plakatów wyborczych jeszcze nie widziałem, na każdym, płocie, bramie, stelażu, balkonach.

Tylko co te banery dają?

Numer na liście, emblemat partii, zdjęcie obrobione w photoshopie, czasami jednozdaniowe hasełko.

Co mają wyborcy o tym kandydacie się dowiedzieć? Dlaczego mają na niego głosować?

Co to ma być? Traktowanie ludzi, jak jakieś maszynki, że mają numerek zobaczyć i tam kreskę postawić.

Co oni myślą, że ludzie nie potrafią trzech, czterech zdań programu wyborczego przeczytać?

Strach do lasu wejść, żeby nie natknąć się na banery i plakaty wyborcze rozwieszone na drzewach.

Z wyrazami szacunki dla gazety proszę odpowiednio wyeksplikować tekst.

wyborca

dane do wiadomości  gazety

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

21 odpowiedzi na „Milczące banery wyborcze! Mail do Redakcji.

1. młokos pisze:

Prosty z tego wniosek jest taki że należy głosować na tych co ich na banery nie stać.Moze tak trzeba i bedzie mądrze i demokratycznie

2. Andrzej pisze:

w związku z kolejną zabawą zaplanowaną za nasze pieniądze, przez burmistrza , zwracam się z prośbą do redakcji czy w ramach prawyborów, nie będą naruszone nasze dane osobowe, osobiście jako mieszkaniec nie wyrażam zgody na używanie moich danych i ich przetwarzanie , przez Urząd. Proszę o sprawdzenie czy urząd w tym temacie zastosuje się do RODO w zakresie zabawy w pseudo wybory.

3. E.T. pisze:

Zwrócimy się o interpretacje takowych działań do odpowiedniej instytucji. Zabawa jak to ktoś nazwał w PRAWYBORY nie ma prawdopodobnie żadnych ustawowych podstaw prawnych, ani nie wchodzi w zakres kompetencji rad gminnych do podejmowania uchwał w tej sprawie nie ma też umocowań prawnych dla wójta ( wójt, burmistrz, prezydent). Przetwarzanie danych osobowych w sposób nieuprawniony może nieść określone sankcje nałożone na organy i instytucje. Prawybory nie są wyborami w myśl Ustawy Kodeks Wyborczy, ani referendum umocowanym w innych przepisach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie przez uczestnika prawyborów w lokalu będzie zbyt późne ponieważ już wcześniej nieuprawnione osoby wejdą w ich posiadanie i nie wiadomo w jaki sposób je wykorzystają.

4. Andrzej pisze:

Dlatego proszę o kontakt najlepiej z UODO, ponieważ burmistrz nie jest zabystry, nie mówiąc już o przepisach i ich przestrzeganiu

5. Wyborca pisze:

Pan Genek startuje do Sejmu ?

6. Grzegorz pisze:

Na każdym słupie nazwisko głupie.

7. Xxx pisze:

Przyłączam się do Pana Andrzeja, jeśli bez mojej zgody moje dane osobowe znajdą się na jakiejś kolwiek liście to osobiście zawiadomie UODO. Swoje polityczne gierki proszę sobie załatwiać używając własnego nazwiska.

8. Anonim pisze:

były by madre gydy to byl plakat grzesia domyslam sie ktorego , grzesiu chcesz byc chlopcem z plakatu hi hi

9. Anonim pisze:

i za dobre zahowanie grzesiu dostalbys ksiazke

10. Anonim pisze:

wszyscy klienci włącznie z proboszczem już dostali opierdziel? 🙂

Od kogo i za co?

• Grzegorz pisze:

Od kogo i za co to ja dokładnie nie wiem. Ale szczegóły zna na pewno radny Rady Powiatu Wieruszowskiego Andrzej Dratwa, „stały korespondent” portalu ITP o pseudonimie „Anonim”. Skąd wiem, że zna szczegóły? Ano stąd, Szanowna Pani Redaktor, że pod wywiadem z posłem Polakiem wysmolił dupowłazowo – lizusowski komentarz. By Pan Poseł nie miał wątpliwości, kto mu tak kadzi, dla pewności Pan Andrzej Dratwa podpisał swoje wyzwierzania imieniem i nazwiskiem. Pozdrawiam serdecznie Panią Redaktor Naczelną i całą Redakcję.

• Naczelny pisze:

A co w tym złego p. Grzegorzu? Pan Dratwa napisał prawdę, podpisał się i nie uważam tego za żadne lizusostwo. Skąd pan może wiedzieć, że „Anonim” to pan Andrzej? Ma pan dostęp do naszego kokpitu? To niezgodne z prawem. I niemożliwe aby miał pan dostęp, więc raczej niech pan nie sugeruje i nie wskazuje. Ktoś podpisał się kiedyś „Anna ” i pewien pan myślał, że to ja i popełnił błąd, za który będzie musiał odpowiedzieć prawnie. Wolno każdemu wyrazić tutaj swoją opinię, tylko bez wulgaryzmów. Zapraszam do komentowania, bez wskazywania kto może być kim, bo i po co? Pozdrawiam Anna Świegot

• Naczelny pisze:

Do osoby podpisującej się „Gość” – jeszcze jeden wpis i zawiadamiam Policję. Piszesz człowieku z bramek po to aby mnie dręczyć i przedstawiać swoje racje, które mnie absolutnie nie interesują. Proponuję założyć swój portal i wypisywać się do woli. Masz odwagę? Podpisz się z imienia i nazwiska. Ja to odbieram, jako nękanie mojej osoby. Anna Świegot

11. Andrzej pisze:

Grzegorz, robisz to samo brudaskowi, ale jak to mówią kto z kim przystaje takim się staje, powiem szczerze nie ma czego zazdrościć

12. Wirus pisze:

Gość wskaż, zdania gdzie atakuje się burmistrza, każdy u władzy musi liczyć się z krytyką, nawet jak jego ego tego niedopuszcza. A

13. Andrzej pisze:

Nie broń burmistrza, bo nie jest tego wart. Wielu już się na nim poznało, chyba ze piszesz do lustra.