Wielka Liga Małych Mistrzów

Rewelacyjnie spisali się podopieczni trenera Marcina Wiśniewskiego w pierwszej kolejce rozgrywek Wielkiej Ligi Małych Mistrzów. Najmłodsza ekipa w rozgrywkach, mimo braków kadrowych odniosła w sobotę, 7 września komplet zwycięstw.

Z uwagi na zamieszanie z rozgrywkami związkowymi tej kategorii wiekowej w okręgu kaliskim, ostatecznie w lidze wystartowały cztery, zamiast sześciu awizowanych drużyn.
W pierwszej kolejce klasą dla siebie byli piłkarze UKS AP Wieruszów, mający w swo im składzie dwóch zawodników z rocznika 2012 i dwóch z rocznika 2011.

– Faktycznie braki kadrowe dają nam się ostatnio we znaki – przyznaje trener Marcin Wiśniewski.W Wieruszowie chyba tak, już musi być, że jak tylko zbudujemy jakiś silny rocznik, to momentalnie pojawia się ktoś, kto chce zbudować jeszcze silniejszy. My jednak nie oglądamy się na innych i robimy swoje. Oczywiście wyniki w tej kategorii wiekowej nie są najistotniejsze. Dla dzieciaków to jednak wielka frajda i dlatego też cieszę się z nimi.

Bardzo dobrze prezentował się podczas pierwszej kolejki także zespół Strażaka Słupia. Piłkarze prowadzeni przez Krzysztofa Brząkałę (w sobotę zastępował go Artur Wylęga) to uznana w regionie marka.
Następna ligowa kolejka już w sobotę, 14 września.

AP Wieruszów – Widawa Wilków 3:0
AP Wieruszów – WKS 1957 Wieluń 7:2
AP Wieruszów – Strażak Słupia 4:2

TABELA:

1.AP Wieruszów 3 9 14:4
2.Strażak Słupia 3 6 12:4
3.WKS 1957 Wieluń 3 3 4:11
4.Widawa Wilków 3 0 0:11

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.