Zawsze blisko ludzi

Szanowni Państwo, 13 października proszę o oddanie na mnie głosu w wyborach do Sejmu RP.

Prywatnie jestem matką i żoną. Mam 42 lata. Studia ukończyłam na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego. Prowadzę wraz z mężem gospodarstwo rolne, w którym hodujemy konie huculskie oraz jestem prezesem zarządu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w kancelarii adwokackiej, zarządzając ośrodkami wypoczynkowymi, a w późniejszych latach w Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi m.in. na stanowisku zastępcy dyrektora Kancelarii Marszałka Województwa Łódzkiego.

Społecznie pomagam przy różnorodnych projektach pisząc i rozliczając wnioski o dofinansowanie inicjatyw mieszkańców województwa, a wielu z Was mogło się przekonać, że nie rzucam słów na wiatr, kiedy poprosiło mnie o pomoc i ją otrzymało. Jestem otwarta na ludzi i ich problemy i zawsze ciepło mi się robi na sercu, kiedy okazuje się, że miałam swój udział w ich rozwiązaniu. Za to dziękuję

Pełniłam funkcję prezesa zarządu Fundacji na Rzecz Dzieci i Młodzieży „WIKTORIA” oraz byłam wiceprezesem stowarzyszenia na rzecz rozwoju wsi prowadzącego szkołę i przedszkole oraz społecznym pełnomocnikiem Urzędu Miejskiego w Wieluniu. Obecnie jestem członkiem komisji rewizyjnej i zespołu nadzorczo-kontrolnego.

W 2010 roku zostałam odznaczona przez Marszałka Sejmu wykonującego obowiązki Prezydenta RP brązowym medalem za długoletnią służbę.

Kieruję się w życiu prostymi, niedocenianymi przez niektórych polityków zasadami, których filarami są moralność, etyka i kultura osobista.

Głosując na mnie wybieracie: DOŚWIADCZENIE, KOMPETENCJE, ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Wybierzcie mnie, żeby móc mnie rozliczyć!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Powiat Wieruszowski. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.