Piłka nożna – zapowiedzi weekendowe

Drużyny z powiatów kępińskiego i wieruszowskiego rozegrają swoje mecze w najbliższy weekend. Sprawdź, kto z kim zagra, gdzie i o której!

 

W powiecie kępińskim zagrają:

IV liga 2019/2020, grupa: wielkopolska –  Kolejka 14 – 26-27 października

  • Polonia Kępno – Pogoń Nowe Skalmierzyce, 26 października, 15:00

 V liga 2019/2020, grupa: wielkopolska III – Kolejka 12 – 26-27 października

  • Zefka Kobyla Góra – Orzeł Mroczeń, 27 października, 14:00

Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: wielkopolska I – Kolejka 12 – 26-27 października

  • Barycz Janków Przygodzki – GKS Grębanin, 27 października, 11:00
  • Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski – GKS Rychtal, 27 października, 14:00
  • Strażak Słupia – Ogniwo Łąkociny, 24 listopada, 11:00

Klasa A 2019/2020, grupa: wielkopolska IV – Kolejka 11 – 26-27 października

  • Płomień OpatówZawisza Łęka Opatowska, 27 października, 11:00
  • Sokół ŚwibaPogoń Trębaczów, 26 października, 14:00
  • LZS Czajków – Sokół Bralin, 27 października, 11:00
  • LKS Jankowy – OKS Ostrów Wielkopolski, 26 października, 15:00
  • Lilia Mikstat – Victoria Laski, 27 października, 14:00
  • KS Hanulin – Huragan Szczury, 27 października, 11:00

Klasa B 2019/2020, grupa: wielkopolska IX – Kolejka 10 – 26-27 października

  • Wielkopolanin Siemianice – Dąb Dębnica, 27 października, 14:00
  • Masovia Kraszewice – Zryw Kierzno, 27 października, 14:00
  • LZS TrzcinicaLZS Mikorzyn, 27 października, 14:00
  • LZS Siedlików – LZS Ostrówiec, 27 października, 11:00

W powiecie wieruszowskim zagrają:

Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: Sieradz – Kolejka 12 – 26-27 października

  • Prosna Wieruszów – Sommer Zapole, 26 października, 15:00

Klasa A 2019/2020, grupa: Sieradz I – Kolejka 12 – 26-27 października

  • Zawisza Pajęczno – Prosna Wyszanów, 27 października, 14:00
  • LZS Krzyworzeka – Orzeł Galewice, 27 października, 11:00
  • GKS Czastary – LZS Kiełczygłów, 26 października, 15:00
  • KS Osiek – GLKS Biała, 27 października, 14:00
  • Warta Osjaków – Jaga Lututów, 27 października, 14:00

Klasa B 2019/2020, grupa: Sieradz II – Kolejka 10 – 26-27 października

Pauza: Start Świątkowice.

  • LZS Młynisko – Start Łubnice, 27 października, 14:00
  • Centra WalichnowyZryw Wójcin, 27 października, 14:00

red.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Powiat Kępiński, Powiat Wieruszowski. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.