Mail do Redakcji; Czy burmistrz odpowie?

Szanowni Państwo
W związku z zaistniałą sytuacją epidemii w naszym kraju, i związanych z tym problemów, strat ponoszonych również przez przedsiębiorców naszej Gminy, oraz bardzo trudnej sytuacji w jakiej nagle znalazło się wielu ludzi i przedsiębiorców, którzy tu płacą swoje podatki.

 

Zwracam się do Waszej redakcji z prośbą o uzyskanie za Waszym pośrednictwem informacji od Pana Burmistrza, czy Gmina podjęła jakieś działania lub czy zamierza je podjąć, ewentualnie kiedy, które będą wsparciem dla nas i pozwolą nam zminimalizować ponoszone straty.

Pan Burmistrz, jak można zauważyć ostatnio jest bardzo aktywny i chętnie wypowiada się w mediach na temat problemów z epidemią koronawirusa, ale ani razu nie wypowiedział się na temat ewentualnej pomocy ludziom, czy przedsiębiorcom.

Czy zapomniał o ludziach, którzy tu płacą podatki, których ta epidemia dotknęła i stoją na skraju bankructwa, lub już zbankrutowali. Proszę zadać te pytania Panu Burmistrzowi i opublikować odpowiedź.

Z  poważaniem przedsiębiorca.

Dane osobowo do wiadomości redakcji.

Od Redakcji

Wystosujemy do burmistrza Rafała Przybyła wniosek o udostępnienie informacji publicznej. Niestety nie mamy przywileju szybkiej odpowiedzi burmistrza, jak to robi na innym portalu, więc istnieje możliwość, że na odpowiedź będziemy czekać  przysługujące mu 14 dni.

Ten wpis został opublikowany w kategorii List do redakcji. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mirek
9 miesięcy temu

wszystko ma swoj poczatek i koniec

Wirus
9 miesięcy temu

Ostatnie występy sceniczne Rafała Przybyła, w mojej opinii bardzo wiele onim mówią, ja zobaczyłem upadek tej gminy i mozliwy jej koniec którego skutki ponosić będą zwykli mieszkańcy. Szkoda że zamiast skupieniu się na najsłabszych mieszkańcach, poszkodowanych przedsiębiorstwach i pracownikach, pokazuje swoje prawdziwe oblicze, udaje celebryte.

Andrzej
9 miesięcy temu

Do redakcji, zupełnie bez echa przeszła transakcja zbycia ziemi, do którego prawo pierwokupu miała gmina Wieruszów, dlaczego Rafał Przybył zaniechał prawa pierwokupu, dopilnował natomiast interesu prywatnej osoby. Rozumiem że pewnie zgoni to na trudną sytuację finansową gminy, ale to dzięki jego staraniom wydamy 8 milionów na stadion i pewnie co roku kolejny na jego utrzymanie. Dla mnie sprawa nadaje się do zgłoszenia do CBA lub prokuratury, celem sprawdzenia czy wlodarz dbał o interes gminy czy prywatnej osoby.

Wieruszowianin
9 miesięcy temu

Wczoraj wszyscy mieszkańcy otrzymali konkretną pomoc – podwyżkę stawki za gospodarowanie śmieciami.

Chichot
9 miesięcy temu

On pomaga swoim kolesiom i rodzince. 100 razy gorzej to wygląda niż za czasów PSL, które tak zawzięcie dawniej krytykował.

Anonimowo
9 miesięcy temu

Brak odpowiedzi, szybkiej odpowiedzi jest bardzo wymowną odpowiedzią. Po ostatnich wyczynach medialnych, które we wszystkich komentarzach w mediach w Polsce zostały brutalnie ocenione, bo nie chcę tu cytować tych epitetów. Mając odrobię honoru powinien, się podać do dymisji. Nikt w historii tej gminy nie zrobił tle złego co on. Niestety, ale skutki tego będziemy ponosić my wszyscy.