Młodzi mieszkańcy Kępna zatrzymani z marihuaną

W dniu 30 lipca br. funkcjonariusze Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej i Nieletnich Komendy Powiatowej Policji w Kępnie ustalili oraz zatrzymali trzech młodych mieszkańców Kępna, którzy posiadali łącznie ponad 60 gram marihuany.

W związku z działaniami BEZPIECZNE WAKACJE związanych ze zwalczaniem przestępczości oraz demoralizacji nieletnich funkcjonariusze Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej i Nieletnich KPP w Kępnie w dniu 30 lipca br. około godziny 19.00 w Kępnie na ulicy Aleje Marcinkowskiego zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy na widok mundurowych zaczęli nerwowo się zachowywać.

Byli to już dobrze znani funkcjonariuszom młodzi mieszkańcy Kępna dwóch 16 –latków oraz jeden 17 – latek. Od mężczyzn wyczuwalna była silna woń marihuany. Jak się okazało podczas dalszych czynności służbowych, każdy z nich posiadał w kieszeni narkotyki w postaci marihuany o łącznej wadzę ponad 60 gram. 17- latek został zatrzymany oraz osadzony w policyjnym areszcie. Nieletni zostali przesłuchani oraz przekazani rodzicom. Sprawą nieletnich zajmie się Sąd Rodzinny w Kępnie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kępno. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments