Spowodował kolizję – wydmuchał prawie 3 promile

19 lipca 2020 roku po godzinie 15:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie potrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Wiatrakowej w Kępnie. W zdarzeniu drogowym wzięły udział cztery pojazdy.

 

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, którzy przybyli na miejsce ustalili, iż kierujący osobowym bmw, 38 – letni mieszkaniec Kępna, nie prawidłowo wykonując manewr skręcania doprowadził do zderzenia się bocznego z prawidłowo jadącym samochodem również marki bmw, następnie nie zatrzymując się w miejscu zdarzenia odjechał dalej i nie dostosowując prędkości do warunków ruchu uderzył w ścianę betonowego garażu i kolejne w dwa pojazdy nieuruchomione marki vw i opel, które były zaparkowane tuż obok garaży.

Podczas wykonywania czynności służbowych przez naszych funkcjonariuszy okazało się, że sprawca tego zdarzenia jest pod wpływem alkoholu, badanie wykazało prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie i teraz po wytrzeźwieniu zostaną mu postawione odpowiednie zarzuty.

KPP Kępno

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kępno. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments