UKS „GROM” Sokolniki – letnie zawody w BnO

Pomimo pandemii, staramy się żyć normalnie i nie zapominać o tym, że sport to zdrowie. W dniach 10-12 lipca 2020 r. 5 zawodników UKS „Grom” Sokolniki, uczestniczyło w popularnych w całej Europie zawodach Wawel Cup 2020.

 

W tym roku organizatorzy zredukowali ilość etapów do trzydniowej rywalizacji sportowej. Zawody miały miejsce w Mirowie (Skały Rzędkowickie), Podlesicach, a zakończenie etapów miało miejsce w Złotym Potoku przy Zamku Bąkowiec. Mimo kapryśnej pogody wszyscy ukończyli bieg, a najlepsze 10 miejsce zdobyła Patrycja Krzyżostanek (kat. K-16) i 12 miejsce Jarosław Krzyżostanek (kat. M-45).

W dniach 14-16 lipca br. na Ziemi Sandomierskiej w woj. podkarpackim, odbyły się zawody rangi mistrzowskiej dla najmłodszych zawodników do lat 14.

Podczas sierpniowych MIĘDZYNARODOWYCH ZAWODÓW W BNO -GRAND PRIX POLONIA, nasi zawodnicy- Emilia i Konrad stanęli na podium!” ~ relacjonował UKS „Grom” Sokolniki.

Wszystkim uczestnikom składamy podziękowania za reprezentowanie naszej Gminy i Powiatu. Serdecznie gratulujemy wszelkich sukcesów!

www.sokolniki.pl
Ten wpis został opublikowany w kategorii Sokolniki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.