Groźna kolizja drogowa na DW 450 w Wieruszowie

Wieruszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności kolizji drogowej dwóch pojazdów, do której doszło na drodze wojewódzkiej 450 w Wieruszowie. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach.

 

Do tej groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło 14 września 2020 roku po godzinie 16:00 na drodze wojewódzkiej 450 w Wieruszowie. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierująca peugeotem, 24 – letnia mieszkanka gminy Wieruszów, jadąc od skrzyżowania o ruchu okrężnym z drogą wojewódzką 482, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z prawidłowo jadącym z przeciwka oplem astra.

Oplem kierował 69 – letni mężczyzna, który z niewielkimi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Znacznemu uszkodzeniu uległy pojazdy uczestniczące w tym zdarzeniu. Kierowcy obu pojazdów w chwili kolizji byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności na drogach, szczególnie o dostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych. Do niechronionych użytkowników dróg, apelujemy o używanie elementów odblaskowych, zwłaszcza kiedy zmrok zapada coraz wcześniej.

Asp. sztab. Damian Pawlak
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments