[Wieruszów] Bieżące prace przy budowie pasywnego budynku

Trwają prace przy realizacji projektu pn. „Budowa pasywnego budynku użyteczności publicznej przeznaczonego na cele dydaktyczne Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie i Poradni Psychologiczno –Pedagogicznej w Wieruszowie”.

Aktualnie zostały dostarczone elementy stolarki okiennej i drzwiowej. Od ubiegłego tygodnia trwa montaż stolarki okiennej i drzwiowej. Zakończono wykonywanie i odbiory instalacji wodno – kanalizacyjnej oraz instalacji hydrantowej.

Dostarczono materiały budowlane do wykonania posadzek w budynku. W tym tygodniu planowane jest rozpoczęcie wykonywania posadzek w budynku.

Trwa również wykonywanie instalacji wentylacji, klimatyzacji, ciepła technologicznego.

Projekt pod nazwą „Budowa pasywnego budynku użyteczności publicznej przeznaczonego na cele dydaktyczne Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie i Poradni Psychologiczno –Pedagogicznej w Wieruszowie” współfinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, Oś.PRIORYTETOWA IV GOSPODARKA NISKOEMISYJNA, DZIAŁANIE IV.3 OCHRONA POWIETRZA, PODDZIAŁANIE IV.3.2 OCHRONA POWIETRZA.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments