Aktywny Weekend w Wieruszowie – Najpiękniejsze Melodie Świata Śpiewającej Rodziny Kaczmarek

Trwa ,,Aktywny Weekend w Wieruszowie,,. Sobota 14 sierpnia i niedziela 15 sierpnia to dwa dni  pełne atrakcji dla mieszkańców Wieruszowa i gminy, zwłaszcza tych najmłodszych.  Samorządy gminne dzięki funduszom wojewódzkim organizują pikniki z punktami szczepień przeciwko covid – 19. Ta nowa forma szczepień dedykowana jest dla mieszkańców, którzy zechcą uczestniczyć w piknikach. Instytucje podległe samorządowi gminy Wieruszów zorganizowały taki piknik podczas weekendu 14-15 sierpnia.

W sobotę 14 sierpnia do godziny 17:00 w Wieruszowskim Domu Kultury działał punkt szczepień oraz punkt informacyjny o szczepieniach.  Natomiast w niedzielę 15 sierpnia organizatorzy zapraszają do punktu szczepień w Miejsko Gminnym Ośrodku Sportu i Turystyki w Wieruszowie przy ul. Sportowej.

Przy okazji młodsi i starsi mogą bawić się na pikniku pełnym atrakcji. W programie wiele atrakcji dla dzieci, w tym dmuchańce, gry i zabawy, warsztaty z wycinanki ludowej, piana party, dla dorosłych przygotowano powszechny spis ludności,  KGW Polesie serwowało dania do degustacji. Ponadto  foodtruck z lodami, balony,  nauka tańca jerusalema.

A o godz. 18;00 operetka i lubiana Rodzina Kaczmarek!

 

Najpiękniejsze Melodie Świata Śpiewającej Rodziny Kaczmarek

Film foto – E.Tomaszek

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments