Puchar Polski K 1 Polskiego Związku Kickboxingu

W dniach od 26 do 28.112021r w Warszawie odbył się Puchar Polski K 1. Klub Sportowy Husaria reprezentowała dwójka zawodników, Karolina Nowak senior oraz Anton Shevchenko junior, w narożniku naszych zawodników stanął trener Jacek Piwowar.

W pierwszym dniu walk podczas fazy eliminacji Anton trafił na Mistrza Polski i po trzy rundowej emocjonującej i zaciętej walce przegrał na punkty. Karolina natomiast swoje zmagania na ringu w fazie eliminacji zakończyła wejściem do półfinału gdzie niestety przegrała na punkty kończąc turniej na trzecim miejscu. Wracamy z Pucharu Polski z brązowym medalem, bagażem doświadczeń i głodni dalszych walk .

Projekt współfinansowany przez Miasto I Gminę Wieruszów
„Nie musisz być wielki aby zacząć, ale musisz zacząć, aby być wielkim”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.