Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

W niedzielę 18 września na boisku sportowym w Olszowie odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze z udziałem drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych. Łącznie w sportowej rywalizacji udział wzięło 18 sekcji w tym 8 sekcji żeńskich i 10 męskich, które wygrały w ciągu ostatnich dwóch lat rywalizację podczas gminnych zawodów.

Organizatorami wydarzenia była Ochotnicza Straż Pożarna w Olszowie, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kępnie bryg. mgr inż. Wojciech Graberek oraz Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Kępnie Michał Błażejewski. W przygotowanie zawodów włączył się również Powiat Kępiński.

Przebieg konkurencji sportowo – pożarniczych nadzorował zespół sędziów powołany przez Komendanta Powiatowego PSP w Kępnie. Drużyny rywalizowały w dwóch kategoriach: w sztafecie pożarniczej oraz w ćwiczeniach bojowych. O miejscu zajętym przez drużynę decydował łączny czas ukończenia obu konkurencji.

Po zaciętej rywalizacji wśród żeńskich drużyn wygrała OSP Myjomice-Ostrówiec, która wyprzedziła OSP Piaski i OSP Bralin. Wśród męskich drużyn wygrała również jednostka OSP Myjomice-Ostrówiec. Drugie miejsce zajęła OSP Perzów, a trzecie OSP Biadaszki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments