Rozgrywki piłkarskie w Klasie Okręgowej.
Trzecia kolejka
Natomiast 4 kolejka dla naszych drużyn przedstawia się następująco :
23.08.2014 – 24.08.2014
Klasa Okręgowa
MLKS Konopnica – KS Gal Gaz Galewice
WKS Prosna Wieruszów – LKS Jaga Lututów
Klasa A
GLKS Biała – LKS Baszta Bolesławiec
KS Kraszkowice – LKS Start Łubnice
GKS Siemkowice – LKS Orzeł Galewice
W 3 rundzie rozgrywek zespoły piłkarskie okręgówki osiągnęły następujące wyniki:
Klasa Okręgowa 2014/2015 – Sieradz
Rezultaty kolejki – kolejka 3 (16.08.2014 – 17.08.2014)
KS Gal Gaz Galewice | LUKS Bałucz |
0 : 3 |
GLKS Warta Osjaków | LKS Czarni Rząśnia |
0 : 0 |
GKS Widavia Widawa | LGKS Charłupia Mała |
4 : 0 |
LKS Masłowice | LKS Kobierzycko |
0 : 4 |
KS Chojne | GKS Orkan Buczek |
2 : 1 |
LZS Brąszewice | WKS Prosna Wieruszów |
1 : 2 |
LKS Jaga Lututów | GLKS Strzelce Wielkie |
5 : 2 |
LKS Zapole | MLKS Konopnica |
1 : 2 |
LKS Paprotnia | MKS Jutrzenka Warta |
0 : 5 |
Tabela po 3 kolejce – Klasa Okręgowa 2014/2015 – Sieradz
Lokata | Nazwa zespołu | Mecze | Punkty | B +/- |
1 |
LUKS Bałucz |
3 |
9 |
17 |
2 |
MKS Jutrzenka Warta |
3 |
5 |
11 |
3 |
MLKS Konopnica |
3 |
9 |
9 |
4 |
GKS Widavia Widawa |
3 |
9 |
8 |
5 |
LKS Czarni Rząśnia |
3 |
7 |
3 |
6 |
LKS Kobierzycko |
3 |
6 |
6 |
7 |
LGKS Charłupia Mała |
3 |
6 |
3 |
8 |
KS Chojne |
3 |
6 |
3 |
9 |
GKS Orkan Buczek |
3 |
4 |
5 |
10 |
KS Gal Gaz Galewice |
3 |
4 |
– 2 |
11 |
LZS Brąszewice |
3 |
3 |
2 |
12 |
LKS Jaga Lututów |
3 |
3 |
– 2 |
13 |
WKS Prosna Wieruszów |
3 |
3 |
– 4 |
14 |
GLKS Warta Osjaków |
3 |
1 |
-7 |
15 |
LKS Zapole |
3 |
0 |
-8 |
16 |
GLKS Strzelce Wielkie |
3 |
0 |
-10 |
17 |
LKS Masłowice |
3 |
0 |
-12 |
18 |
LKS Paprotnia |
3 |
0 |
-22 |
Klasa A grupa I 2014/2015 – Sieradz
Rezultaty Kolejki – Kolejka 1 (17.08.2014)
LKS Czarni II Rząśnia | KKS Kurów |
2 – 3 |
KS Victoria Skomlin | GLKS Biała |
5 – 1 |
KS Kraszkowice |
LKS Wierzchlas |
1 – 0 |
LKS Start Świątkowice |
GKS Siemkowice |
0 – 3 |
LKS Start Łubnice | LKS Słowian Dworszowice |
3 – 5 |
LKS Baszta Bolesławiec | LZS Wydrzyn |
4 – 1 |
LKS Orzeł Galewice | LKS Unia Sulmierzyce |
3 – 1 |
LZS Rolnik Skąpa | LZS Solen Łaszew |
– |
Tabela po 1 kolejce – Klasa A grupa I – 2014/2015 Sieradz
Lokata | Nazwa zespołu | Mecze | Punkty | B +/- |
1 |
KS Victoria Skomlin |
1 |
3 |
4 |
2 |
LKS Baszta Bolesławiec |
1 |
3 |
3 |
3 |
GKS Siemkowice |
1 |
3 |
3 |
4 |
LKS Słowian Dworszowice |
1 |
3 |
2 |
5 |
LKS Orzeł Galewice |
1 |
3 |
2 |
6 |
KKS Kurów |
1 |
3 |
1 |
7 |
KS Kraszkowice |
1 |
3 |
1 |
8 |
LZS Rolnik Skąpa |
0 |
0 |
0 |
– |
LZS Solen Łaszew |
0 |
0 |
0 |
10 |
LKS Czarni II Rząśnia |
1 |
0 |
-1 |
11 |
LKS Wierzchlas |
1 |
0 |
-1 |
12 |
LKS Start Łubnice |
1 |
0 |
-2 |
13 |
LKS Unia Sulmierzyce |
1 |
0 |
-2 |
14 |
LZS Wydrzyn |
1 |
0 |
-3 |
15 |
LKS Start Świątkowice |
1 |
0 |
-3 |
16 |
GLKS Biała |
1 |
0 |
-4 |