37 kandydatów z 15 okręgów będzie walczyło o mandat radnego w wyborach do Rady Gminy Bralin. Przedstawiamy Państwu oficjalnych kandydatów.
Okręg nr 1 Sołectwo Bralin, ulice: Jodłowa nr 15 – 18, Kępińska, Nowa od nr 1 – 55a, Ogrodowa od nr 1 – 12, Rzemieślnicza, Słoneczna, Wrocławska od nr 1 – 12
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN
BLABUŚ-PRZYBYLSKA Dorota Kinga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”
LEMANIK Roman Stanisław
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDEN BRALIN
KOSAKIEWICZ Andrzej
Okręg nr 2 Sołectwo Bralin, ulice: Braci Grossków od nr 15 – 37, Benedykta Jańskiego, Boczna, Józefa Piłsudskiego od nr 15 – 38, Kalinowa, Lipowa od nr 41 – 62a, Miodowa, Powstańców Wielkopolskich, Stefana Wojciechowskiego
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN
DORUCH Małgorzata Jadwiga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”
WANZEK Kamil Mateusz
Okręg nr 3 Sołectwo Bralin, ulice: Krótka, Lipowa od nr 15 – 24, Nowa od nr 57 – 100, Ogrodowa od nr 13 – 32, Spokojna, Wrocławska od nr 12a – 33
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN
GŁĄB Leszek Józef
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”
KAZIMIERCZAK Mariusz Emil
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDEN BRALIN
KOSAKIEWICZ Dawid Stanisław
Okręg nr 4 Sołectwo Bralin, ulice: Braci Grossków od nr 1 – 14, Jana i Józefa Dirbachów, Jana Rybarka, Jodłowa od nr 1 – 14, Józefa Piłsudskiego od nr 1 – 14, Kwiatowa, Lipowa od nr 25 – 40a, Okrężna, Poprzeczna, Przemysława, Tomasza Gabriela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN
MAŁECKA Bernadeta Teresa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”
NARĘKIEWICZ Paweł Krystian
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDEN BRALIN
TROSKA Paweł Stanisław
Okręg nr 5 Sołectwo Bralin, ulice: Jabłonkowa, Kręta, Marii Konopnickiej, Malinowa, Namysłowska, Południowa, Pólkowska , Wiśniowa, Zielona.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN
GUDRA Marek Eugeniusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY BRALIN
CICHY Beata Elżbieta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”
MARKIEWICZ Marek Jan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDEN BRALIN
KAMIŃSKI Paweł
Okręg nr 6 Sołectwo Bralin, ulice: Kacza, Kościelna, Kościuszki, ks. Jana Ćwiejkowskiego, Lipowa od nr 1 – 14i, Łąkowa, Polna, Strażacka, Wiosenna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN
KWIATKOWSKA Violetta Anna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”
LEWEK Anna Magdalena
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDEN BRALIN
BÖHM Michael
Okręg nr 7 Sołectwo Bralin ulice: 3 – go Maja, Błotna, Dworcowa, Leśna, Rynek, Wrocławska od nr 34 – 99, Stara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN
PUCHAŁA Arkadiusz Hubert
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”
BORYCZKA Mateusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDEN BRALIN
LEMANIK Błażej Adam
Okręg nr 8 Sołectwo Mnichowice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN
SZLAG Adrian
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”
TWARDOWSKI Piotr Daniel
Okręg nr 9 Sołectwo Nowa Wieś Książęca (część) od nr 1 do nr 50 oraz od nr 105 do nr 120D
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN
OTREMBA Józef
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”
POPRAWA Karol
Okręg nr 10 Sołectwo Nowa Wieś Książęca (cześć) od nr 51 do nr 104, Sołectwo Nowa Wieś Książęca (część) obejmująca Nowa Wieś Ks.-Parcele
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN
CZAJKA Anna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”
LENORT Kamil Józef
Okręg nr 11 Sołectwo Chojęcin-Parcele
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN
KUCHARSKI Andrzej Władysław
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”
KULA Monika Katarzyna
Okręg nr 12 Sołectwo Chojęcin, Sołectwo Działosze, Sołectwo Nosale
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN
NIECHCIAŁ Stanisław
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”
KRAWCZYK Ewelina Magdalena
Okręg nr 13 Sołectwo Tabor Wielki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN
KŁODNICKI Kazimierz Piotr
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”
ADAMSKI Grzegorz
Okręg nr 14 Sołectwo Gola, Sołectwo Tabor Mały
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN
IWAN Tadeusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”
KOKOT Jan Eugeniusz 53 Gola
Nr 15 Sołectwo Czermin, Sołectwo Weronikopole
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN
BÖHM Paweł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”
LAR Stanisław