Drużyny z powiatów kępińskiego i wieruszowskiego rozegrają swoje mecze w najbliższy weekend. Sprawdź, kto z kim zagra, gdzie i o której!
W powiecie kępińskim zagrają:
IV liga 2019/2020, grupa: wielkopolska – Kolejka 14 – 26-27 października
- Polonia Kępno – Pogoń Nowe Skalmierzyce, 26 października, 15:00
V liga 2019/2020, grupa: wielkopolska III – Kolejka 12 – 26-27 października
- Zefka Kobyla Góra – Orzeł Mroczeń, 27 października, 14:00
Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: wielkopolska I – Kolejka 12 – 26-27 października
- Barycz Janków Przygodzki – GKS Grębanin, 27 października, 11:00
- Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski – GKS Rychtal, 27 października, 14:00
- Strażak Słupia – Ogniwo Łąkociny, 24 listopada, 11:00
Klasa A 2019/2020, grupa: wielkopolska IV – Kolejka 11 – 26-27 października
- Płomień Opatów – Zawisza Łęka Opatowska, 27 października, 11:00
- Sokół Świba – Pogoń Trębaczów, 26 października, 14:00
- LZS Czajków – Sokół Bralin, 27 października, 11:00
- LKS Jankowy – OKS Ostrów Wielkopolski, 26 października, 15:00
- Lilia Mikstat – Victoria Laski, 27 października, 14:00
- KS Hanulin – Huragan Szczury, 27 października, 11:00
Klasa B 2019/2020, grupa: wielkopolska IX – Kolejka 10 – 26-27 października
- Wielkopolanin Siemianice – Dąb Dębnica, 27 października, 14:00
- Masovia Kraszewice – Zryw Kierzno, 27 października, 14:00
- LZS Trzcinica – LZS Mikorzyn, 27 października, 14:00
- LZS Siedlików – LZS Ostrówiec, 27 października, 11:00
W powiecie wieruszowskim zagrają:
Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: Sieradz – Kolejka 12 – 26-27 października
- Prosna Wieruszów – Sommer Zapole, 26 października, 15:00
Klasa A 2019/2020, grupa: Sieradz I – Kolejka 12 – 26-27 października
- Zawisza Pajęczno – Prosna Wyszanów, 27 października, 14:00
- LZS Krzyworzeka – Orzeł Galewice, 27 października, 11:00
- GKS Czastary – LZS Kiełczygłów, 26 października, 15:00
- KS Osiek – GLKS Biała, 27 października, 14:00
- Warta Osjaków – Jaga Lututów, 27 października, 14:00
Klasa B 2019/2020, grupa: Sieradz II – Kolejka 10 – 26-27 października
Pauza: Start Świątkowice.
- LZS Młynisko – Start Łubnice, 27 października, 14:00
- Centra Walichnowy – Zryw Wójcin, 27 października, 14:00