XVIII Regionalne Zawody Radnych, Wójtów, Burmistrzów i Starostów w Tenisie Stołowym

18 lutego 2017 r. w Witkowie koło Gniezna odbyły się XVIII Regionalne Zawody Radnych, Wójtów, Burmistrzów i Starostów w Tenisie Stołowym o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego i pod Honorowym Patronatem Krystyny Łybackiej – Posła do Parlamentu Europejskiego.
Gmina Łęka Opatowska jako jedyna z powiatu kępińskiego wydelegowała tam swoich przedstawicieli. Byli to: Przewodniczący Rady Gminy – Michał Jerczyński oraz radni – Katarzyna Krzymińska, Łukasz Olbrych i Mieczysław Skotnik. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan w Gnieźnie we współpracy z Urzędem Marszałkowskim, Wielkopolskim Związkiem Tenisa Stołowego w Poznaniu oraz lokalnymi urzędami samorządowymi i placówkami kulturalnymi. W imprezie udział wzięło 160 uczestników, w tym 120 samorządowców z terenu 25 gmin i 14 powiatów województwa wielkopolskiego. Zawody przebiegały w miłej, integracyjnej atmosferze. Nasi reprezentanci wypadli tam bardzo dobrze. W turnieju tenisowym Mieczysław Skotnik stanął na podium, zajmując III miejsce, natomiast Łukasz Olbrych wywalczył V miejsce. Imprezie głównej towarzyszyły także konkurencje rekreacyjno – sportowe jak np. rzut lotką do tarczy elektronicznej, w której Katarzyna Krzymińska zajęła II miejsce. W klasyfikacji ogólnej Gmina Łęka Opatowska uplasowała się na miejscu X.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Łęka Opatowska, Z kraju. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.