Przebudowa SUW w Łęce Opatowskiej

Dnia 10 lutego 2021 roku została podpisana umowa na realizację inwestycji pn „Przebudowa Stacji Uzdatniania Wody w Łęce Opatowskiej wraz z wymianą rurociągu wody surowej ze studni nr 4 w Trzebieniu”.

Wyłoniony w przetargu nieograniczonym wykonawca- firma HYDRO- MARKO Sp. z o.o. Sp. k z Jarocina zgodnie z podpisaną umową, zobowiązana jest zrealizować wszystkie prace do dnia 18.06.2021r. za kwotę 2 366 520,00zł.

Zadanie obejmuje w szczególności: przebudowę budynku technologicznego, montaż nowych urządzeń technologicznych dostosowanych do nowej technologii uzdatniania z uwzględnieniem bezobsługowej eksploatacji stacji oraz poborem wody ze zbiornika wody uzdatnionej , budowę nowej komory przy odstojniku popłuczyn, dostawę agregatu prądotwórczego, wykonanie instalacji elektrycznych, wymianę rurociągu wody surowej łączącej budynek SUW ze studnią w Trzebieniu oraz zagospodarowanie terenu.

Inwestycja jest dofinansowana w formie pożyczki udzielonej przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Całkowita kwota pożyczki wyniesie 2 149 605,00 zł., przy czym po spełnieniu określonych w umowie warunków zostanie ona umorzona w wysokości do 30%.

leka-opatowska.pl
Ten wpis został opublikowany w kategorii Łęka Opatowska. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments