V Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Młodzieży OHP 2012

16 marca br. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim odbył się V Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Młodzieży OHP 2012 zorganizowany przez Środowiskowy Hufiec Pracy i Łódzką Wojewódzką Komendę OHP.

Udział wzięło w nim 13 drużyn z województwa łódzkiego, 26 zawodników i 22 zawodniczki.

Hufiec Pracy w Wieruszowie reprezentowali:

Kamila Jaśko – kl. I D

Edyta Pytlak – kl. I D

Piotr Pawlak – kl. III W

Po zaciętej rywalizacji zawodnicy z Wieruszowa zajęli drużynowo IV miejsce, a Kamila Jaśko uplasowała się na II pozycji w klasyfikacji indywidualnej w kategorii dziewcząt.

Fundatorem pucharu za pierwsze miejsce oraz medali dla najlepszych zawodników turnieju był Przewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego Marek Mazur.

Puchar dla drugiej drużyny ufundował dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Leszek Heinzel, zaś fundatorem pucharu dla trzeciej drużyny był Wojewódzki Komendant ŁWK OHP Antoni Urbanek.

Ideą zawodów było propagowanie czynnego wypoczynku, zdrowego stylu życia oraz popularyzacja tenisa stołowego. Na turnieju młodzież uczyła się prawidłowych zachowań, kultury kibicowania i stosowania zasad fair-play oraz umiejętności przyjmowania porażki i radości ze zwycięstwa.

Tekst i zdjęcia:

Kadra OHP

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.