Vice Mistrzostwo Polski w Kickboxingu dla HUSARII

PlakatW dniach 25.05 – 26.05.2013 w Mińsku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Kick Boxingu K1 Rules .

Do turnieju w tej najtrudniejszej uderzanej formule kontaktowej przystąpiło  164 zawodników z całego kraju. Nasz klub pod opieka trenera Jacka Piwowara reprezentował zawodnik Szymon Szlak .

Zawodnik Wieruszowskiej Husarii stanął  na podium w kategorii wagowej – 81 kg . Szymon zajął na turnieju II miejsce zostając vice. mistrzem Polski !

Medaliści:  -81kg

Mateusz Chabowski (Goldendragon)

Szymon Szlak (Polska Federacja Kyokushin Karate -WKKK HUSARIA)

Hubert Dąbkowski (UKS WILK)

Jest to kolejny medal wywalczony w tym sezonie przez Szymona-w marcu nasz zawodnik zdobył tytuł Mistrza Polski Zachodniej Polskiej Federacji Karate Kyokushin.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.