XXI Międzyzakładowy Turniej Warcabowy w Domu Pomocy Społecznej w Chróścinie – Wsi

XXI Międzyzakładowy Turniej Warcabowy - Chruścin 2013W dniu 22 maja 2013r. w Domu Pomocy Społecznej w Chróścinie Wsi odbył się Międzyzakładowy Turniej Warcabowy.

Jak co roku na rozgrywki przyjechali najlepsi przedstawiciele placówek m.in. mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej ze Skrzynna, Zduńskiej Woli, Chróścina – Zamku, uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy z Chróścina, Mokrska i Osieka oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Wieruszowa.

Po zaciętych rozgrywkach warcabowych  wyłonieni zostali zwycięzcy: I miejsce zdobył Gracjan Dąbrowski mieszkaniec Domu Pomocy Społecznej w Chróścinie – Wsi, miejsce II należało do pana Andrzeja Durasa – mieszkańca Domu Pomocy Społecznej w Chróścinie – Zamku, a pan Janusz Potoczny – mieszkaniec Domu Pomocy Społecznej ze Skrzynna zdobył  miejsce III.  Najlepszą zawodniczką tegorocznego turnieju została pani Dorota Gaicka – uczestniczka Środowiskowego Domu Samopomocy w Osieku. Oprócz rozgrywek warcabowych zorganizowane zostały zawody sportowe.

Kilka konkurencji sportowych, wyłoniło najsilniejszego oraz najbardziej wysportowanego zawodnika. Tytuł STRONG – MEN 2013 otrzymał  Bartek Górka – uczestnik Środowiskowego Domu Samopomocy w Chróścinie. Dla wszystkich uczestników spotkania przygotowany został słodki poczęstunek wraz z obiadem. Uczestnicy otrzymali również dyplomy, nagrody oraz podziękowania za udział w Turnieju Warcabowym.

M. Świsulska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.