Turniej Mikołajkowy dziewcząt i chłopców w piłkę nożną

turniej 010W dniu 17 grudnia pod patronatem Burmistrza Wieruszowa Pana Bogdana Nawrockiego i przy współudziale Klubu Sportowego WKS ” Prosna ” reprezentowanego przez Kierownika klubu Pana Mirosława Jakubczyka w Gimnazjum Nr. 1 w Wieruszowie odbył się Turniej Mikołajkowy w piłkę nożną.

W turnieju wzięły udział dziewczęta i chłopcy z Gimnazjów i Szkół Podstawowych z gm. Wieruszów.

Sędziom zawodów był Pan Krzysztof Pielesiak.

Dziewczęta                                            Chłopcy

I miejsce Sz.P Nr 1                              I miejsce Sz.P. Nr 1 drugi zespół

II miejsce Sz.P. Nr 2                            II miejsce Sz. P.Nr 1 pierwszy zespół

III miejsce Sz.P.w Wyszanowie              III miejsce Sz.P.Nr 2

IV miejsce Sz.P. w Pieczyskach

V miejsce Sz.P. w Teklinowie

VI miejsce Sz.P. w Wyszanowie

W tym turnieju wyłoniono :

najlepszych strzelców a zostali nimi uczennica Marta Gruszka i uczeń Bartosz Poraszka ze Sz.P w Pieczyskach

najlepszym bramkarzem turnieju został uczeń Jakub Mania ze Sz.P. Nr 1 w Wieruszowie.

Wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe statuetki.

Drużyny, które zajęły pierwsze trzy miejsca w swoich grupach otrzymały dyplomy, puchary i medale ufundowane przez Burmistrza Wieruszowa .

W imieniu Burmistrza aktu wręczenia dokonał Pan Waldemar Urbaniak Naczelnik Wydziału Oświaty, towarzyszyli mu Panowie Mirosław Jakubczyk i Krzysztof Pielesiak.

Hala sportowa w Gimnazjum Nr 1 w Wieruszowie jest wspaniałym miejscem do rozgrywania tego typu turnieii.

Turniej mikołajkowy jest rozgrywany od wielu lat i cieszy się dużym zainteresowaniem, uczestnikom turnieju nie brakowało ambicji i woli walki.

Tekst i foto

Wojciech Kudaś

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.