Rozgrywki piłkarskie w Klasie Okręgowej.
Piąta kolejka
ZAPOWIEDZI ROZGRYWEK
Klasa Okręgowa
6 kolejka dla naszych drużyn przedstawia się następująco :
06.09.2014 – 07.09.2014
GLKS Strzelce Wielkie – KS Gal Gaz Galewice
WKS Prosna Wieruszów – LKS Zapole
LZS Brąszewice – LKS Jaga Lututów
Klasa A
4 kolejka dla naszych drużyn przedstawia się następująco :
KKS Kurów – LKS Baszta Bolesławiec
LKS Start Łubnice – LKS Czarni Rząśnia
GLKS Biała – LKS Orzeł Galewice
Klasa B grupa II 2014/2015
3 kolejka dla naszych drużyn przedstawia się następująco :
LKS Zryw Wójcin – LZS Młynisko
KS Ożarów – LKS Prosna Wyszanów
LKS Hetman Żdżary – KS Sparta Mokrsko
KS Osiek – GKS Czastary
WYNIKI I TABELE
W 4 rundzie rozgrywek zespoły piłkarskie okręgówki osiągnęły następujące wyniki:
Klasa Okręgowa 2014/2015 – Sieradz
Rezultaty kolejki – kolejka 5 (30.08.2014 – 31.08.2014)
LKS Masłowice | MLKS Konopnica |
1 : 2 |
KS Gal Gaz Galewice | MKS Jutrzenka Warta |
2 : 3 |
LKS Czarni Rząśnia | GKS Orkan Buczek |
2 : 1 |
KS Chojne | LUKS Bałucz |
2 : 0 |
LZS Brąszewice | LGKS Charłupia Mała |
3 : 4 |
LKS Jaga Lututów | GKS Widavia Widawa |
2 : 4 |
LKS Zapole | GLKS Strzelce Wielkie |
2 : 2 |
GLKS Warta Osjaków | LKS Kobierzycko |
3 : 1 |
WKS Prosna Wieruszów | Pauza |
|
Tabela po 5 kolejce – Klasa Okręgowa 2014/2015 – Sieradz
Lokata | Nazwa zespołu | Mecze | Punkty | B +/- |
1 |
GKS Widavia Widawa |
5 |
15 |
15 |
2 |
LKS Czarni Rząśnia |
5 |
13 |
5 |
3 |
MKS Jutrzenka Warta |
4 |
12 |
9 |
4 |
KS Chojne |
5 |
12 |
8 |
5 |
MLKS Konopnica |
4 |
10 |
3 |
6 |
LUKS Bałucz |
4 |
9 |
9 |
7 |
LGKS Charłupia Mała |
5 |
9 |
3 |
8 |
LKS Kobierzycko |
5 |
6 |
1 |
9 |
WKS Prosna Wieruszów |
4 |
6 |
-2 |
10 |
GKS Orkan Buczek |
5 |
5 |
4 |
11 |
KS Gal Gaz Galewice |
5 |
5 |
-3 |
12 |
GLKS Warta Osjaków |
5 |
5 |
– 5 |
13 |
LZS Brąszewice |
5 |
3 |
– 4 |
14 |
LKS Jaga Lututów |
5 |
3 |
-6 |
15 |
LKS Zapole |
5 |
1 |
-10 |
16 |
GLKS Strzelce Wielkie |
4 |
1 |
-10 |
17 |
LKS Masłowice |
5 |
0 |
-17 |
|
|
Klasa A grupa I 2014/2015 – Sieradz
W 3 rundzie rozgrywek zespoły piłkarskie Klasy A gr.I osiągnęły następujące wyniki:
Rezultaty Kolejki – Kolejka 3 (30.08.2014 – 31.08.2014)
KS Victoria Skomlin | KKS Kurów |
3 – 0 |
LKS Start Świątkowice | GLKS Biała |
1 – 3 |
LKS Start Łubnice |
LKS Wierzchlas |
6 – 1 |
LKS Czarni II Rząśnia |
KS Kraszkowice |
1 – 0 |
LZS Rolnik Skąpa | LKS Słowian Dworszowice |
3 – 5 |
LKS Baszta Bolesławiec | LZS Solen Łaszew |
1 – 5 |
LKS Orzeł Galewice | LZS Wydrzyn |
4 – 2 |
LKS Unia Sulmierzyce | GKS Siemkowice |
6 – 0 |
Tabela po 3 kolejce – Klasa A grupa I – 2014/2015 Sieradz
Lokata | Nazwa zespołu | Mecze | Punkty | B +/- |
1 |
LKS Słowian Dworszowice |
3 |
9 |
12 |
2 |
LKS Orzeł Galewice |
3 |
9 |
5 |
3 |
KS Victoria Skomlin |
3 |
6 |
5 |
4 |
LKS Unia Sulmierzyce |
3 |
6 |
5 |
5 |
LZS Solen Łaszew |
3 |
6 |
3 |
6 |
KS Kraszkowice |
3 |
6 |
2 |
7 |
LZS Rolnik Skąpa |
3 |
4 |
1 |
8 |
KKS Kurów |
3 |
4 |
-2 |
9 |
LKS Start Łubnice |
3 |
3 |
1 |
10 |
LKS Baszta Bolesławiec |
2 |
3 |
-1 |
11 |
GLKS Biała |
2 |
3 |
-2 |
12 |
GKS Siemkowice |
3 |
3 |
-4 |
– |
LZS Wydrzyn |
3 |
3 |
-4 |
14 |
LKS Czarni II Rząśnia |
3 |
3 |
-8 |
15 |
LKS Start Świątkowice |
3 |
0 |
-6 |
16 |
LKS Wierzchlas |
3 |
0 |
-7 |
Klasa B grupa II – 2014/2015
W 2 rundzie rozgrywek zespoły Klasa B gr.II osiągnęły następujące wyniki:
Rezultaty Kolejki – Kolejka 2 (30.08.2014 – 31.08.2014)
LKS Prosna Wyszanów | KS Osiek |
1 – 3 |
GKS Czastary | LZS Komorniki |
16 – 0 |
LZS Młynisko | LKS Łyskornia |
2 – 1 |
LZS Krzyworzeka | KS Ożarów |
5 – 2 |
LZS Staw | LKS Zryw Wójcin |
1 – 3 |
LZS Pątnów | LKS Hetman Żdżary |
1 – 0 |
KS Sparta Mokrsko | LKS Piast Ruda | 2 – 2 |
Tabela Klasa B grupa II – po 2 kolejce – 2014/2015 Sieradz
Lokata | Nazwa zespołu | Mecze | Punkty | B +/- |
1 |
GKS Czastary |
2 |
6 |
18 |
2 |
KS Osiek |
2 |
6 |
5 |
3 |
LKS Piast Ruda |
2 |
4 |
3 |
4 |
LZS Krzyworzeka |
2 |
4 |
3 |
5 |
LZS Młynisko |
2 |
4 |
1 |
6 |
LZS Staw |
2 |
3 |
1 |
7 |
LKS Zryw Wójcin |
2 |
3 |
0 |
8 |
LKS Prosna Wyszanów |
2 |
3 |
-1 |
9 |
LZS Pątnów |
2 |
3 |
-2 |
10 |
KS Sparta Mokrsko |
2 |
2 |
0 |
11 |
LKS Hetman Żdżary |
2 |
1 |
-1 |
12 |
LKS Łyskornia |
2 |
0 |
-4 |
13 |
KS Ożarów |
2 |
0 |
-6 |
14 |
LZS Komorniki |
2 |
0 |
-17 |