TSR ASHIMA WIERUSZÓW na zawodach torowych w Łodzi

TSR w Lodzi (11)W sobotę 6 września Magda i Dominik wystartowali w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Makroregionu Młodzików oraz w zawodach o  Puchar Prezesa firmy Ulisse Sp. z o.o.

Wszystkie konkurencje odbyły się na  torze kolarskim  w Łodzi. Po całym dniu rozgrywanych wyścigów  Magda w SCRATCH-u  zajęła  2 miejsce a w wyścigu o Puchar prezesa firmy Ulisse zajęła  3 miejsce.Magda startowała oczywiście w kategorii Żak w ramach licencji P.Z.KOL.

Dominik w kat.Junior Młodszy w swoich kategoriach plasował się tuż za podium,w tej kategorii karty rozdawali kolarze z klubu kaliskiego.

W zawodach brały udział kluby z terenu naszego województwa i województw ościennych. Duża frekwencja spowodowała że dopiero o godz.17.00  zakończono rywalizacje a już następnego dnia w planie mieliśmy start w Poznaniu na kolejnej edycji Bike Maratonu.

TSR ASHIMA WIERUSZÓW

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.