Międzypokoleniowy Turniej Piłki Siatkowej

1W niedzielę 22 marca 2015 r. w sali sportowej w Łęce Opatowskiej odbył się Międzypokoleniowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Łęka Opatowska. W turnieju wzięło udział sześć drużyn. Celem turnieju była popularyzacja piłki siatkowej, zacieśnianie więzi międzypokoleniowych oraz promowanie zdrowego stylu życia przez aktywny wypoczynek i współzawodnictwo sportowe.

Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali sędziowie Przemysław Durlej i Zdzisław Górecki. Rozgrywki były prowadzone w dwóch grupach w systemie „każdy z każdym”. W drugim etapie rozgrywek rozegrane zostały półfinały które wyłoniły finalistów.

Wszyscy uczestnicy turnieju prezentowali doskonałą sportową formę jednakże najlepsza okazała się Dużyna „Rodziców” która zajęła I miejsce.

II miejsce – drużyna „Studentów”

III miejsce – drużyna „Bezrobotnych”

IV miejsce – drużyna „Liceum”

V miejsce – drużyna „Seniorów”

VI miejsce – drużyna „Gimnazjum”.

Na zakończenie turnieju zwycięzcom puchary i dyplomy wręczył Sebastian Jański.

red

Ten wpis został opublikowany w kategorii Łęka Opatowska. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.