Szachy w Lututowie

szach (8)_800x600W dniu 14 marca 2015 r. na sali lustrzanej Gminnego Ośrodka Kultury
w Lututowie Zarząd Sekcji Szachowej zorganizował Szachowe Mistrzostwa Gminy Lututów.

W turnieju uczestniczyło 19 zawodniczek i zawodników. Sędziowanie komputerowe systemem szwajcarskim. Czas 10 minut na zawodnika.
O kolejności decydowały punkty duże, następnie połowa punktów zdobytych przez przeciwników i wynik pojedynku bezpośredniego.

III miejsce Edward Perdek.

Ale tak naprawdę to były trzy trzecie miejsca bo Mikołaj Małych uzyskał wyniki identyczny jak Edward Perdek, natomiast piąty Wróbel Kacper przegrał tylko o kilka setnych punktu. Nagrody i medale zakupiono ze środków Samorządu Gminy Lututów.

W imieniu Wójta Gminy Lututów pana Marka Pikuły medale i nagrody wręczyli Sekretarz Rady ds. Sportu Edward Perdek i Dyrektor GOK Wacław Zabłocki. Sędziowanie, zdjęcia i relacja Zabłocki Wacław

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.