Kolejny sukces uczennicy z Pieczysk

IMG_20150414_153616 (Copy)Zaczęło się, jak każdego roku, od etapu gminnego, w którym oprócz Marty udział wzięło pięć osób. Uczniowie z Pieczysk zajęli podium i zdobyli prawo do reprezentowania Gminy Wieruszów w etapie powiatowym. 14 marca, w czasie etapu powiatowego, medalowe miejsca znów należały do młodzieży z Pieczysk. Zasady turnieju dają prawo udziału w etapie wojewódzkim tylko laureatowi.

Tak więc Marta Gabas została reprezentantką gminy i powiatu w eliminacjach wojewódzkich. Wczorajszy udział Marty w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej potwierdził wysoki poziom przygotowania. Marta zajęła II miejsce i przygotowuje się do dwudniowych zmagań w etapie ogólnopolskim, które odbędą się w maju w Polanicy Zdrój. Nie ulega wątpliwości, że tradycje rodzinne mają wpływ na sukces szóstoklasistki z Pieczysk. Należy także podkreślić wielkie zaangażowanie nauczycielki Renaty Owczarek, której podopieczni od wielu lat osiągają sukcesy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.