Bez punktu w trzeciej kolejce

euro2016W trzeciej kolejce spotkań klasy A wieruszowska Prosna po słabym meczu przegrała na wyjeździe z LZS Łaszew 0:2, ulegając do przerwy 0:1.

LZS Łaszew – Prosna Wieruszów 2:0 (1:0)

Prosna: Kaleta, Zawieja, Giery, Błażejewski, Aplas, Grajerz ( 67 Zarych), Gocha (84 Owczarek), Siatkowski (46 Rzeźnik), Wróbel, Tomala ( 74 Betka), Mrowiński.

Nie był to dobry występ drużyny trenowanej przez Włodzimierza Dwernickiego. Na końcowy wynik tego spotkania zapewne wpływ miał fakt, że z powodu kontuzji nie mógł wystąpić jeden z podstawowych piłkarzy zespołu Mateusz Poprawa, problemy transportowe miał również Paweł Rzeźnik, który na mecz dotarł dopiero w drugiej połowie.

Stąd trener miał dwóch typowych obrońców, a od 42 min praktycznie jednego, gdyż drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Mariusz Giery. Gospodarze osłabienie wykorzystali bardzo szybko i po rzucie rożnym w 6 min objęli prowadzenie.

Kilka dobrych minut Prosna – mimo iż grała w osłabieniu – miała na początku drugiej połowy, a dobrą sytuację na wyrównanie miał Paweł Rzeźnik. W dodatku wyrównały się siły, gdyż sędzia pokazał czerwoną kartkę jednemu z piłkarzy gospodarzy.

Równowaga liczebna trwała jednak krótko. W 64 min. drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Łukasz Aplas. Grający w przewadze i przy dużym upale gospodarze w końcówce zdobyli drugą bramkę i zapewnili sobie trzy punkty.

itpsport

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wieruszów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.