Wakacyjny turniej rzutów karnych na Orliku w Trzcinicy

Turniej rzutów karnych Trzcinica 1W sierpniu na boisku Orlik w Trzcinicy zorganizowany został turniej rzutów karnych. W turnieju udział wzięło 15 zawodników, którzy zostali podzieleni na dwie grupy eliminacyjne.

Z każdej grupy do rozgrywek finałowych awansowało 3 najlepszych zawodników. Finał rozegrano systemem, w którym każdy zawodnik oddał 2 rzuty karne każdemu przeciwnikowi z grupy.

Tak więc o końcowym tryumfie nie decydowały wyłącznie umiejętności strzeleckie lecz również możliwości bramkarskie. Ostatecznie w turnieju zwyciężył Dawid Wylęga, drugie miejsce zajął Jakub Kupczak, natomiast trzecie miejsce zdobył Kacper Troska.
red

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.