Spotkanie z najsłynniejszymi wiewiórkami świata

Teklinów wycieczka  (31)Wycieczkowa forma wypoczynku uczniów z Teklinowa

 

 

 

18 lutego 2016 r. ponad 40-osobowa grupa uczniów z klas I-VI ze Szkoły Podstawowej w Teklinowie skorzystała z wycieczkowej formy wypoczynku zimowego dzieci i młodzieży szkolnej zorganizowanej przez placówkę oświatową ze środków Gminy Wieruszów.

Dzieci z teklinowskiej szkoły aktywnie wypoczywały w Oleśnickim Kompleksie Rekreacyjnym ATOL oraz w kinie Cinema City Korona we Wrocławiu obejrzały przygodowy film „Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa” 2015 – będący kontynuacją jednego z największych przebojów kina rodzinnego ostatnich lat, łączący konwencję kina aktorskiego z elementami animacji komputerowej.

Przedstawia on kolejne przygody trzech najsłynniejszych rozśpiewanych wiewiórek świata. Film cieszył się sporym zainteresowaniem uczniów, w oryginalny i ciekawy sposób uzupełnił i poszerzył ich wiedzę z różnych dziedzin życia. Jego obejrzenie przyniosło dzieciom sporo radości, pozwoliło na beztroskie przeżywanie przerwy od nauki w szkole.

Podczas 2,5-godzinnego pobytu na basenie uczestnicy wycieczki poprawili stan swojego zdrowia i podnieśli swoją sprawność fizyczną. Wielką radość sprawiło dzieciom samodzielne kupowanie pamiątek w centrum handlowym.

Ta wycieczkowa forma wypoczynku stworzyła okazję do wdrażania uczniów do odpowiednich zachowań w miejscach publicznych. oraz poznawania przez nich zasad bezpiecznego zachowania się w różnych miejscach i sytuacjach. W tym wyjątkowym, beztroskim dniu radosny nastrój nie opuszczał nawet na chwilę żadnego z uczniów. Jako jedna z wielu przygód zimowego wypoczynku na długo będzie dla nich miłym wspomnieniem.

Opiekę nad dziećmi podczas wycieczki sprawowali nauczyciele: Jolanta Morta, Beata Konieczyńska i Cezary Cichecki.
Opiekunowie wycieczki

Ten wpis został opublikowany w kategorii Teklinów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments