Duży sukces Wieruszowskich tenisistów stołowych

WMTS (4)W dniu 17 kwietnia 2016 roku w Moszczenicy, odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Kadetów i Kadetek w tenisie stołowym. W  zawodach tenisiści stołowi Wieruszowa spisali się bardzo dobrze zdobywając 6 medali, w tym 2 srebrne i 4 brązowe.

W kategorii Kadetek, drużyna w składzie Moska Patrycja i Walacik Karolina, zajęła II miejsce zdobywając srebrny medal i awans do Drużynowych Mistrzostw Polski w tenisie stołowym, które odbędą się 12-15 maja 2016 roku w Wałbrzychu.

W kategorii Kadetek, w grze deblowej, Moska Patrycja i Kowalska Oliwia zajęły II miejsce zdobywając srebrny medal.

W kategorii Kadetek, w grze indywidualnej, Moska Patrycja zajęła III miejsce, zdobywając brązowy medal.

W kategorii Kadet, drużyna w składzie Wiśniewski Hubert i Derdak Kamil zajęła III miejsce, zdobywając brązowy medal.

W kategorii Kadet, w grze deblowej, Wiśniewski Hubert i Derdak Kamil zajęli III miejsce zdobywając brązowy medal.

W kategorii Kadet, w grze mieszanej, Moska Patrycja i Derdak Kamil zajęli III miejsce zdobywając brązowy medal.

Tak dobry występ wieruszowskich zawodników w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w tenisie stołowym zasługuje na wielkie wyróżnienie i pochwałę.

Trenerami sekcji tenisa stołowego są: Bernard Pietrakowski i Mariusz Moska.