Mistrzostwa powiatu w piłce nożnej

DSCF2579 (Copy)W dniu 22 kwietnia 2016 r. rozegrano kolejną edycję mistrzostw powiatu w piłce nożnej. Zawody rozegrano na boiskach piłkarskich w Baranowie.

Do rywalizacji przystąpiły wszystkie najlepsze szkoły z naszego powiatu. Po rozegraniu spotkań grupowych wśród najlepszych szkół pozostały : Opatów, Krążkowy, Mroczeń i Gimnazjum Nr 2 Kępno. W półfinale turnieju Gimnazjum Nr 2 pokonało Krążkowy 3:1 a Mroczeń wygrał z Opatowem 4:1. Finał był powtórką finału z poprzedniego roku. Po raz kolejny Gimnazjum w Mroczeniu zostało mistrzem powiatu !!!!! tym razem pokonując uczniów z Kępna 3:1. Najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju został Bartek Rabiega.

Wszyscy zawodnicy naszej drużyny szkolnej zasługują na wyróżnienie za zaangażowanie i trud włożony w cały turniej. Szczególne słowa uznania dla Krystiana Skiby, który uległ kontuzji kolana i zmagając się z bólem nogi nie był w stanie pomóc swoim kolegom w meczach finałowych.

Reprezentanci naszej szkoły – mistrzowie powiatu w piłce nożnej na rok szkolny 2015/2016: Patryk Lubowski, Oskar Bentkowski, Karol Sadura, Bartek Rabiega, Krystian Skiba, Jakub Kupczak, Kacper Małolepszy, Dominik Kalis, Mateusz Dyduch, Kacper Fojtar, Łukasz Maciejewski, Bartosz Górecki, Krystian Gruszka, Sebastian Krawczyk.

MJ

Ten wpis został opublikowany w kategorii Baranów. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.