Bardzo dobry występ tenisistów w Mistrzostwach Polski

WP_20160604_030 (Copy)W dniach 3 – 5 czerwca 2016 roku w Międzyzdrojach, rozegrane zostały Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaczek i Żaków w Tenisie Stołowym. W stawce 128 najlepszych zawodników i zawodniczek naszego kraju, wystartowali tenisiści Wieruszowa, Julia Skwarek i Kacper Sobczak, którzy wcześniej wygrywając Turnieje Wojewódzkie i Ogólnopolskie uzyskali awans do Mistrzostw Polski.

W kategorii Żaczek, nasza zawodniczka, Julia Skwarek, w grze podwójnej wraz z Klaudią Wachowiak z LKS Spółdzielca Kobylin, wywalczyła 9 miejsce Mistrzostw Polski. Natomiast w grze pojedynczej, Julia wywalczyła również bardzo dobre 17 miejsce w Polsce.

W kategorii Żaków, nasz zawodnik, Kacper Sobczak, który pierwszy raz brał udział w tak prestiżowym turnieju, w grze podwójnej wraz z Krzysztofem Bohn z ATS Małe Trójmiasto Rumia zajął 17 miejsce Mistrzostw Polski, a w grze indywidualnej uplasował się na 41 miejscu w Polsce.

Nasi zawodnicy trenują w sekcji tenisa stołowego w Wieruszowie, prowadzonej przez Bernarda Pietrakowskiego i Mariusza Moska.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Z kraju. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.